banner-01
banner-02
banner-03

pwodwi

Jwenn enfòmasyon sou pwodwi cho nou yo

plis >>

sou nou

Konsènan deskripsyon faktori

company img

sa nou fè

Raisefiber te etabli nan Novanm 2008, se yon manifakti dirijan atravè lemond konpozan fib optik ak 100 anplwaye ak faktori 3000sqm. Nou te pase ISO9001: 2015 Sètifikasyon Sistèm Jesyon Kalite ak ISO14001 Sètifikasyon Sistèm Jesyon Anviwònman. Kèlkeswa ras, rejyon, sistèm politik ak kwayans relijye, Raisefiber dedye a bay bon jan kalite pwodwi ak sèvis fib optik kominikasyon bay kliyan atravè mond lan!

plis >>
Aprann plis

Bilten nou yo, dènye enfòmasyon sou pwodwi nou yo, nouvèl ak òf espesyal.

Klike pou manyèl
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    KALITE

    Angajman Kalite nou an chita nan tout aspè nan pwosesis, resous, ak metòd ki pèmèt nou bati rezo siperyè pou kliyan nou yo. Atravè bon jan kalite politik ki konsantre sou amelyorasyon kontinyèl nan pwodwi ak sèvis, nou ap kapab reyalize nivo ki pi wo nan satisfaksyon pou kliyan nou yo.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Pwogram tès solisyon

    Pwodwi konpatib klas mondyal Raisefiber yo 100% teste, konpatib ak plis pase 200 vandè. Tès pou pèfòmans nan enstalasyon laboratwa klas mondyal nou yo ak dènye ekipman rezo pou asire fyab la.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    MANIFAKTI

    Te fonde an 2008, Raisefiber se yon konpayi mondyal gwo teknoloji ki bay solisyon rezo kominikasyon gwo vitès ak sèvis nan plizyè endistri. Raisefiber ofri yon varyete de pwodwi telekominikasyon estanda epi li kapab tou Customize pwodwi ki baze sou bezwen endividyèl yo.

aplikasyon

Konprann domèn aplikasyon pwodwi a pral ede w rezoud pwoblèm nan pi byen

  • Industry experiences 13 ane

    Eksperyans endistri yo

  • Number of employees 150 moun

    Kantite anplwaye yo

  • Factory Area 3000㎡

    Zòn faktori

  • Daily Production 5000pcs

    Pwodiksyon chak jou

  • Annual production 1500000pcs

    Pwodiksyon anyèl

nouvèl

Konprann dinamik konpayi nou an ak endistri

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Èske w konnen sou kòd patch kondisyone mòd?

Gwo demann pou ogmante Pleasant te pouse lage estanda 802.3z (IEEE) pou Gigabit Ethernet sou fib optik. Kòm nou tout konnen, modil transceiver 1000BASE-LX ka sèlman opere sou fib sèl-mòd. Sepandan, sa ka poze yon pwoblèm si yon rezo fib ki egziste deja itilize fib multimode. Lè yon fib sèl-mòd lanse nan yon fib multimode, yon fenomèn ke yo rekonèt kòm Reta Mode Diferans (DMD) ap parèt.

Ki diferans ki genyen ant UPC ak APC...

Nou konn tande pale de deskripsyon tankou "LC/UPC multimode duplex fibre optique patch kab", oswa "ST/APC single-mode simplex fibre optique jumper". Kisa mo sa yo UPC ak...
plis >>

Single-mòd Fib (SMF): Pi wo kapasite ak ...

Kòm nou tout konnen, fib multimode anjeneral divize an OM1, OM2, OM3 ak OM4. Lè sa a, ki jan sou fib mòd sèl? An reyalite, kalite fib mòd sèl yo sanble pi konplèks pase fib multimode....
plis >>