BGP

pwodwi

MTP Multimode 50/125 OM3/OM4 Optique Patch kòd

Deskripsyon kout:

Materyèl kri: Corning oswa YOFC fib, Us kevlar

Mòd fib: Multimode 50/125 OM3/OM4

Longè: Longè Customized

Dyamèt kab: 3mm

Koulè kab: Orange oswa Customized

Sèvi ak lavi: 20 ane

MOQ: 1 PCS

Tan plon: 3 jou

Peyi orijin: Lachin


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Deskripsyon Product

Câbles MTP yo te itilize lajman nan gwo dansite câblage anviwònman tankou sant done. Tradisyonèl, sere-tanpon milti-fib kab bezwen gen chak fib endividyèlman sispann pa yon teknisyen kalifye. MTP kab ki pote plizyè fib, vini pre-termine. Faktori konektè MTP yo souvan gen swa 8fib, 12 fib oswa 24 fib etalaj.

MTP se yon non mak pou fabrike pa US Conec. Li konfòm ak karakteristik MPO. MTP la vle di Konektè "Multi-fibre Termination Push-on". Konektè MTP yo fèt pou karakteristik segondè mekanik ak optik. Gen kèk nan karakteristik sa yo ki kouvri pa rive. Pou je a toutouni, gen anpil ti diferans ant de konektè yo. Nan câblage yo konpatib youn ak lòt.

Konektè MTP a ka swa gason oswa fi. Ou ka di konektè gason an pa de broch aliyman ki soti nan fen férule a. MTP konektè fi yo pral gen twou nan férule a pou aksepte broch aliyman yo soti nan konektè gason an.

MTP Multimode 8 Fibres OM3/OM4 50/125μm Fibre Optique Patch Cord, yon altènatif pri-efikas nan revokasyon jaden ki pran tan, ki fèt pou plak fib segondè dansite nan sant done ki bezwen espas ekonomize epi redwi pwoblèm jesyon kab. Avèk konektè MTP ak fib Corning oswa fib YOFC, li optimize pou aplikasyon pou sant done 10/40/100G gwo dansite.

Spesifikasyon pwodwi

Konektè MTP pou MTP/LC/SC/FC/ST Konte fib 8, 12, 24
Mòd fib OM3/OM4 50/125μm Longèdonn 850/1300nm
Dyamèt kòf 3.0mm Kalite Polonè UPC oswa PC
Sèks / Kalite PIN Fi oswa Gason Kalite polarite Kalite A, Kalite B, Kalite C
Pèt Ensèsyon ≤0.35dB Retounen Pèt ≥30dB
Kab jakèt LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Koulè kab Orange, jòn, Aqua, koulè wouj violèt, vyolèt oswa Customized
Konte fib 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber oswa Customized

Karakteristik pwodwi

● Itilize pou konekte ekipman ki itilize konektè style MTP ak OM3/OM4 50/125μm multimode câblage

● Kalite A, Kalite B ak Kalite C Opsyon Polarite ki disponib

● Chak kab 100% teste pou pèt ensèsyon ki ba ak pèt Retounen

● Longè Customized ak koulè kab ki disponib

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) ak Low-Smoke, Zero Halogen (LSZH)

Opsyon rated

● Redwi pèt ensèsyon jiska 50%

● Segondè Durability

● Estabilite Tanperati segondè

● Bon echanj

● Gwo Dansite konsepsyon koupe sou depans enstalasyon yo

● Ki fèt pou sistèm 40Gig QSFP

MTP JUMPERS

Kavalye kab yo itilize pou fè koneksyon final la soti nan panno patch ak transceivers, oswa yo itilize nan koneksyon kwa santralize a kòm yon mwayen pou konekte de lyen zo rèl do endepandan. Kavalye kab yo disponib ak konektè LC oswa konektè MTP selon si wi ou non enfrastrikti a se seri oswa paralèl. Anjeneral, câbles kavalye yo se asanble longè kout paske yo sèlman konekte de aparèy nan menm etajè a, sepandan nan kèk ka kab kavalye yo ka pi long, tankou achitekti distribisyon "midwaye" oswa "fen ranje".

RAISEFIBER fabrike câbles kavalye ki optimize pou anviwònman "nan-etajè". Câbles jumper yo pi piti ak pi fleksib pase asanble konvansyonèl yo ak koneksyon ki fèt pou pèmèt pi wo dansite anbalaj ak aksè fasil, rapid. Tout câbles jumper nou yo genyen fib optimize koube pou pèfòmans amelyore anba kondisyon koube sere, ak konektè nou yo kode koulè ak idantifye ki baze sou kalite baz ak kalite fib.

MTP JUMPERS

• Bòt konektè kode koulè pa konte fib

• Ultra kontra enfòmèl ant kab dyamèt

• Pliye optimize fib ak konstriksyon fleksib

• Disponib kòm Base-8, -12 oswa Base-24 kalite

• Konstriksyon solid

MTP Connector Kalite

MTP Connector Type

Opsyon koulè MTP® Connector

USCONEC MTP® Koulè
SM STANDARD VÈT
SM ELIT MOUTAD
OM1/OM2 BÈJ
OM3 AQUA
OM4 ERICA VYOLET OSWA AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP pou MTP Multimode 12 Fibres OM3/OM4 Fibre Optique Patch kòd

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP pou MTP Multimode 24 Fibres OM3/OM4 Fibre Optique Patch kòd

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP a MTP 12 fib multimode OM3 fib optik patch kòd ak pouse/rale onglet

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP a 6x LC Duplex 12 Fib Multimode OM3/OM4 Breakout Fibre Optique Patch kòd

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP pou MTP multimode 8 fibres OM3/OM4 fibre optique patch kòd

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP a MTP 12 fib multimode OM4 fib optik patch kòd ak pouse/rale onglè

solution

Kalite polarite

POLARITE A

Nan polarite sa a, fib 1 a (ble) fini nan twou 1 nan chak konektè ak sou sa. Polarite sa a souvan refere li kòm STRAIGHT THROUGH.

POLARITY A

POLARITE B

Nan polarite sa a, fib yo ranvèse. Nimewo fib 1 (ble) fini nan 1 ak 12, nimewo fib 2 fini nan 2 ak 11. Polarite sa a souvan refere li kòm CROSSOVER epi yo itilize souvan nan aplikasyon 40G. Sa a se souvan itilize ak kalite B kwazman jan mansyone nan pwochen seksyon an.

POLARITY B

POLARITE C

Nan polarite sa a, fib yo divize an 6 pè ki ranvèse. Yo fèt pou itilize ak sistèm câblage prefabrike ki pral konekte ak erupsyon (kab oswa modil) chanèl endividyèl 2-fib.

POLARITY C

MTP adaptè kwazman

TIP A

MTP Kalite A Mating Adapters mate konektè yo ak kle a nan yon sèl konektè nan yon direksyon ak kle a nan lòt la nan direksyon opoze a rele KEYUP TO KEYDOWN. Aliyman kle sa a vle di ke PIN 1 nan yon sèl konektè ki aliyen ak PIN 1 nan lòt konektè a, bay yon koneksyon dwat pou chak fib - pa egzanp ble a ble, zoranj ak zoranj, tout wout la nan aqua ak aqua. Sa vle di kòd koulè fib yo kenbe atravè koneksyon an.

TYPE A

TIP B

MTP Kalite B Mating Adapters aliman de konektè kle a kle oswa KEYUP TO KEYUP epi chanje kòd koulè fib yo, menm jan ak sa k ap pase nan yon kab Kalite B. Boukante fib nesesè pou aliyen fib pou yon transceiver 40G.

TYPE B

Custom Fib konte

Custom Fiber Count

Faktori Foto reyèl

Factory Real Pictures

FAQ

1. Poukisa chwazi RAISEFIBER?

(1) Pwofesyonèl manifakti: Low MOQ, echantiyon gratis ki disponib.

(2) Asirans kalite: bon jan kalite ki estab.

(3) solisyon kliyan yo: rapid.

(4) Pri genyen-Genyen: Sove anpil depans, pote plis benefis pou kliyan yo.

2. Èske ou aksepte OEM, ODM?

Wi, nou aksepte yo.

3. Èske ou ka enprime LOGO nou an?

Asire w, LOGO ou ka enprime sou bwat yo, oswa pwodwi yo.

4. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou pwodwi sa a?

Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.

5. Ki sa ki sou tan an plon?

Egzanp bezwen 1-2 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 3-5 jou.

6. Ki jan ou bato machandiz yo ak konbyen tan li pran pou rive?

Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li anjeneral pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak transpò lanmè tou opsyonèl.

7. Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?

Wi, nou ofri 10 ane garanti pou pwodwi fòmèl nou yo.

8. Ki sa ki sou tan livrezon?

1) echantiyon: 1-2 jou.

2) machandiz: 3-5 jou anjeneral.

Anbalaj ak anbake

shipping

  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou