BGP

Nouvèl

  • Ki sa ki se yon Splitter fib optik?

    Ki sa ki se yon Splitter fib optik?

    Nan tipoloji rezo optik jodi a, avènement de splitter fib optik kontribye nan ede itilizatè yo maksimize pèfòmans nan sikui rezo optik.Splitter fib optik, tou refere yo kòm splitter optik, oswa splitter gwo bout bwa, se yon entegre vag-gid distribisyon pouvwa optik d...
    Li piplis
  • Kouman pou itilize ak achte Fibre Patch Panel pou pi bon jesyon kab

    Kouman pou itilize ak achte Fibre Patch Panel pou pi bon jesyon kab

    Kouman pou itilize Fibre Patch Panel la?Panno patch fib (Manifaktirè etajè & boîtiers - Lachin etajè & boîtiers faktori & Founisè (raisefiber.com) yo esansyèl pou gwo dansite sistèm câblage, ki jan yo sèvi ak yo pou deplwaye yon rezo? Nan seksyon sa a, c...
    Li piplis
  • Fibre kasèt pou aplikasyon rezo segondè-dansite

    Fibre kasèt pou aplikasyon rezo segondè-dansite

    Kòm se byen li te ye, kasèt fib yo se yon pati esansyèl nan sistèm nan jesyon kab, ki anpil vitès moute tan enstalasyon an ak diminye konpleksite nan antretyen rezo ak deplwaman.Avèk kwasans rapid nan kondisyon segondè pou gwo dansite rezo dep ...
    Li piplis
  • Ki sa ki kasèt fib?

    Ki sa ki kasèt fib?

    Avèk ogmantasyon rapid nan kantite koneksyon rezo ak transmisyon done, jesyon kab ta dwe tou resevwa ase atansyon nan deplwaman sant done yo.An reyalite, gen sitou twa faktè ki enfliyanse efikasite rezo ki byen fonksyone ...
    Li piplis
  • OM5 Optique Fibre Patch kòd

    OM5 Optique Fibre Patch kòd

    Ki avantaj ki genyen nan kòd patch fib optik om5 ak sa ki jaden aplikasyon li yo?Fib optik OM5 baze sou fib optik OM3 / OM4, epi pèfòmans li pwolonje pou sipòte plizyè longèdonn.Entansyon orijinal konsepsyon om5 fib optik se satisfè divizyon longèdonn ...
    Li piplis
  • Ki jan yo fè enspeksyon sekirite sou kavalye fib optik?

    Ki jan yo fè enspeksyon sekirite sou kavalye fib optik?

    Se kavalye fib optik yo itilize pou fè kavalye soti nan ekipman nan lyen fil elektrik fib optik.Li se souvan itilize ant transceiver optik ak bwat tèminal.Kominikasyon rezo mande pou tout ekipman an sekirite epi debloke.Osi lontan ke yon ti echèk ekipman entèmedyè pral lakòz siyal entè...
    Li piplis
  • Ki karakteristik fib sèl-mòd?

    Ki karakteristik fib sèl-mòd?

    Single mòd fib: nwayo santral la vè trè mens (dyamèt nwayo a se jeneralman 9 oswa 10) μ m), se sèlman yon mòd fib optik ka transmèt.Dispèsyon entèmodal nan fib sèl-mòd se piti anpil, ki apwopriye pou kominikasyon aleka, men gen tou dispèsyon materyèl ...
    Li piplis
  • MTP Pro Connector Konvèsyon Kit Gid

    MTP Pro Connector Konvèsyon Kit Gid

    Sèvi ak MTP ® / Lè MPO fib optik kavalye branche, polarite li yo ak tèt gason ak fi yo se faktè ki bezwen atansyon espesyal, paske yon fwa ke polarite a mal oswa tèt gason ak fi yo chwazi, rezo a fib optik pa yo pral kapab reyalize kominikasyon. koneksyon.Se konsa, chwazi ri a...
    Li piplis
  • MPO / MTP Fibre optik patch kab kalite, gason ak fi konektè, polarite

    MPO / MTP Fibre optik patch kab kalite, gason ak fi konektè, polarite

    Pou demann lan ogmante nan gwo vitès ak gwo kapasite sistèm kominikasyon optik, MTP / MPO konektè fib optik ak kavalye fib optik yo se konplo ideyal pou satisfè kondisyon fil elektrik wo-dansite nan sant done.Akòz avantaj yo nan gwo kantite nwayo, ti volim ak gwo ...
    Li piplis
  • Ki sa ki kab patch fib optik?

    Ki sa ki kab patch fib optik?

    Fib optik patch kab: Apre yo fin trete kab la fib optik ak konektè fib optik atravè yon sèten pwosesis, ranje konektè a fib optik sou tou de bout nan kab la fib optik, konsa tankou fòme yon kab patch fib optik ak kab fib optik nan mitan an. ak fib optik c...
    Li piplis
  • Fibre Optique Patch kòd LC/SC/FC/ST Diferans

    Fibre Optique Patch kòd LC/SC/FC/ST Diferans

    ant konektè fib optik Jumpers fib optik yo jeneralman klase pa enstale konektè.FC, ST, SC ak LC fib optik kavalye konektè yo komen.Ki karakteristik ak diferans ki genyen kat fib optik kavalye kon sa yo...
    Li piplis
  • Fibre Pigtail

    Fibre Pigtail

    Pigtail fib la refere a yon konektè ki sanble ak yon jumper mwatye ki itilize pou konekte yon fib optik ak yon kouple fib optik.Li gen ladann yon konektè kavalye ak yon seksyon nan fib optik.Oswa konekte ekipman transmisyon ak etajè ODF, elatriye. Se sèlman yon bout nan optik la ...
    Li piplis
123Next >>> Paj 1 / 3