BGP

pwodwi

LC/SC/FC/ST/E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4 Optique Patch kòd

Deskripsyon kout:

Materyèl kri: Corning oswa YOFC fib, Us kevlar

Longè: Longè Customized

Dyamèt kab: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Koulè kab: Aqua oswa Customized

Sèvi ak lavi: 20 ane

MOQ: 1 PCS

Tan plon: 3 jou

Peyi orijin: Lachin


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Deskripsyon Product

Raisefiber a 10G OM3 Duplex multimode fib patch kab se yon lazè-optimize fib multimode (LOMMF) kab ki fèt espesyalman pou itilize nan aplikasyon pou 10 Gigabit Ethernet. Sa a 50/125 OM3 multimode fib optik kab karakteristik trè wo Pleasant, bay prèske twa fwa Pleasant a sou konvansyonèl 62.5/125µm multimode kab fib. Li ofri pèfòmans amelyore, ki fèt pou koneksyon 10GBase-SR, 10GBase-LRM nan sant done yo. Antretan, kab patch fib OM3 a konplètman konpatib ak sistèm eritaj ki pi dousman lè l sèvi avèk optik LED oswa VCSEL, ki pèmèt kliyan yo sèvi ak kab fib ki deja egziste ak konsepsyon sistèm epi fasil mete ajou rezo kabl yo nan lavni.

Raisefiber a OM4 multimode fibre optique patch kab se lazè-optimisé, gwo Pleasant 50µm multimode fibre (LOMMF) kab pou itilize ak aplikasyon Ethernet 40G/100G. Sa a kab patch fib OM4 prezante yon Pleasant trè wo nan 4700MHz * km, bay plis pase de fwa Pleasant sou 50/125µm 10G OM3 fib multimode -2000MHz.km. Te kab patch fib OM4 devlope klèman pou transmisyon lazè VSCEL epi li pèmèt distans lyen 40G ki rive jiska 150 mèt oswa distans lyen 100G jiska 100 mèt. Kab sa a antyèman (anyè) konpatib ak ekipman 50/125 ou ki egziste deja ansanm ak aplikasyon 10 Gigabit Ethernet. Kab patch fib OM4 sou kab patch fib OM3 bay itilizatè enfrastrikti câblage pi bon pèfòmans pou sipòte distans ki pi long oswa plis koneksyon. Li bay yon fason pri-efikas pou evite chè sèl-mòd optik transceiver 40G/100G.

Se kab patch fib OM3/OM4 fabrike ak fib optik-wo kalite ak konektè LC/SC/FC/ST/E2000. Li se entèdi teste pou ensèsyon ki ba ak pèt retounen asire pèfòmans siperyè ak bon jan kalite.

Spesifikasyon pwodwi

Kalite Connector LC/SC/FC/ST/E2000
Konte fib Duplex Mòd fib OM3/OM4 50/125μm
Longèdonn 850/1300nm Koulè kab Aqua oswa Customized
Pèt Ensèsyon ≤0.3dB Retounen Pèt ≥30dB
Min. Reyon koube (nwayo fib) 15mm Min. Reyon koube (kab fib) 20D/10D (Dinamik/Estatik)
Atenuasyon nan 850nm 3.0 dB/km Atenuasyon nan 1300nm 1.0 dB/km
Kab Jacket LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Dyamèt kab 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Polarite A(Tx) pou B(Rx) Tanperati Fonksyònman -20 ~ 70 ° C

Karakteristik pwodwi

● Itilize pou konekte ekipman ki itilize LC/SC/FC/ST/E2000 style konektè sou chak pwent ak fabrike nan Multimode OM3/OM4 50/125μm duplex fib kab

● Konektè yo ka chwazi yon poli PC oswa poli UPC

● Chak kab 100% teste pou pèt ensèsyon ki ba ak pèt Retounen

● Longè Customized, dyamèt kab ak koulè kab ki disponib

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) ak Low-Smoke, Zero Halogen (LSZH)

Opsyon rated

● Redwi pèt ensèsyon jiska 50%

● Segondè Durability

● Estabilite Tanperati segondè

● Bon echanj

● Gwo Dansite konsepsyon koupe sou depans enstalasyon yo

LC pou LC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC pou SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC pou SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC pou FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC pou FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC pou ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC pou ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC pou FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST pou ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Entelijan ak serye - Fib optik Bendable

Konektè fib duplex estanda endistri a satisfè EIA/TIA 604-2 ak férule seramik pou rezo kabl segondè vitès.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Pliye fib ensansib

Kab BIF ka agrafe ak koube nan kwen san sakrifye pèfòmans.

7.5mm Minimum Bend Radius

7.5mm Reyon Bend Minimòm

Pèfòmans koube a amelyore itilizasyon kanal, sa ki pèmèt pi piti patiraj.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirkonya Ceramic Ferrule

Optimum IL ak RL asire transmisyon siyal ki estab, pwoteje sekirite rezo ou.

OM3 VS OM4

● OM3 fib gen yon koulè jakèt sijere nan Aqua. Menm jan ak OM2, gwosè nwayo li se 50µm. Li sipòte 10 Gigabit Ethernet nan longè jiska 300 mèt. Anplis OM3 kapab sipòte 40 Gigabit ak 100 Gigabit Ethernet jiska 100 mèt. 10 Gigabit Ethernet se itilizasyon ki pi komen.

● OM4 tou gen yon koulè jakèt sijere nan Aqua. Li se yon amelyorasyon plis nan OM3. Li itilize tou yon nwayo 50µm men li sipòte 10 Gigabit Ethernet nan longè jiska 550 mèt epi li sipòte 100 Gigabit Ethernet nan longè jiska 150 mèt.

Dyamèt: Dyamèt nwayo OM2, OM3 ak OM4 se 50 µm.

Koulè jakèt: OM3 ak OM4 yo anjeneral defini ak yon jakèt Aqua.

Sous optik: OM3 ak OM4 anjeneral itilize 850nm VCSEL.

Bandwidth: Nan 850 nm bandwidth modal minimòm nan OM3 se 2000MHz * km, nan OM4 se 4700MHz * km

Ki jan yo chwazi Multimode OM3 oswa OM4 Fib la?

Multimode fib yo kapab transmèt diferan distans distans nan divès pousantaj done. Ou ka chwazi youn ki pi adapte selon aplikasyon aktyèl ou a. Konparezon maksimòm distans fib multimode nan diferan pousantaj done espesifye anba a.

Kalite fib optik kab Distans kab fib
  Fast Ethernet 100BA SE-FX 1Gb Ethernet 1000BASE-SX 1Gb Ethernet 1000BA SE-LX 10Gb Sèvi SE-SR 25Gb baz SR-S 40Gb baz SR4 100Gb baz SR10
Multimode fib OM3 200m 550m   300m 70m 100m 100m
OM4 200m 550m   400m 100m 150m 150m

Customized Connector Kalite: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Konektè LC:

LC connectors

Konektè sa yo ideyal pou itilize nan aplikasyon pou gwo dansite akòz ti gwosè yo epi yo prezante yon konsepsyon rale-prèv. Yo disponib nan tou de vèsyon senp ak duplex ak yon zirkonya 1.25mm. Anplis de sa, konektè LC yo sèvi ak yon mekanis latch espesyalize yo nan lòd yo bay estabilite nan etajè mom.

Konektè SC: 

SC connectors

Konektè SC yo se konektè dekonekte ki pa optik ak yon 2.5mm pre-radiy-ed zirkonya ferrule. Yo ideyal pou patch rapid nan câbles nan etajè oswa miray ranpa akòz esign push-pull yo. Disponib nan senp ak duplex ak yon clip kenbe duplex ki kapab itilize ankò pou pèmèt koneksyon duplex.

Konektè FC: 

FC connectors

Yo prezante yon kouple fil dirab epi yo pi byen adapte pou itilize nan aplikasyon telekominikasyon yo epi sèvi ak dekonekte ki pa optik.

Konektè ST: 

ST connectors

Konektè ST oswa konektè Straight Tip fè pou sèvi ak yon koneksyon bayonèt semi-inik ak yon férule 2.5mm. ST yo se gwo konektè fib optik pou enstalasyon jaden akòz fyab yo ak rezistans. Yo disponib nan tou de senp ak duplex

Tès pèfòmans

Performance Test

Foto Pwodiksyon

Production Pictures

Foto faktori

Factory Real Pictures

FAQ

Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou pwodwi sa a?

A: Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.

Q2. Ki sa ki sou tan an plon?

A: Egzanp bezwen 1-2 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 3-5 jou

Q3. Ki jan ou voye machandiz yo ak konbyen tan li pran pou rive?

A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li anjeneral pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak transpò lanmè tou opsyonèl.

Q4: Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?

A: Wi, nou ofri 10 ane garanti nan pwodwi fòmèl nou yo.

Q5: Ki sa ki sou tan livrezon?

A: 1) echantiyon: 1-2 jou.

2) machandiz: 3-5 jou anjeneral.

Anbalaj:

Sak PE ak etikèt baton (nou ta ka ajoute logo kliyan an nan etikèt la.)

packing
shipping

  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou