BGP

pwodwi

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2 Optique Patch kòd

Deskripsyon kout:

Materyèl kri: Corning oswa YOFC fib, Us kevlar

Longè: Longè Customized

Dyamèt kab: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Koulè kab: jòn oswa Customized

Sèvi ak lavi: 20 ane

MOQ: 1 PCS

Tan plon: 3 jou

Peyi orijin: Lachin


Pwodwi detay

Tags pwodwi

Deskripsyon Product

Patch Cords Single-mòd yo prezante yon nwayo ki gen yon dyamèt piti anpil ki pèmèt sèlman yon sèl mòd limyè pase. Kòm yon rezilta, kantite refleksyon ki soti nan limyè ki vwayaje desann nan nwayo a redwi dramatikman. Sa a nan vire bese atenuasyon an ak pèmèt siyal la vwayaje tou de pi vit ak pi lwen. Si li ede, panse a li an tèm de dlo ap koule tankou dlo nan yon tiyo kawotchou trè mens, li pral plis konprese, vwayaje pi vit ak pi lwen nan ti kawotchou a pase nan yon sèl gwo.

Single Mode duplex OS1 / OS2 9 / 125μm fib optik patch câbles ak anpil chwa nan longè diferan, materyèl jakèt, polish, ak dyamèt kab. Li se manifaktire ak-wo kalite Single Mode fib optik ak konektè seramik, epi yo estrikteman teste pou ensèsyon ak retounen pèt asire pèfòmans siperyè pou enfrastrikti kab fib. Li kapab tou ekonomize plis espas pou kab dansite segondè ou a nan sant done, rezo antrepriz, chanm telecom, fèm sèvè, rezo depo nwaj, ak nenpòt kote yo bezwen câbles patch fib.

Sa a 9/125μm OS1/OS2 sèl mòd fib optik kab se ideyal pou konekte 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet koneksyon. Li ka transpòte done pou jiska 10km nan 1310nm, oswa jiska 40km nan 1550nm.

Spesifikasyon pwodwi

Mòd fib OS1/OS2 9/125μm Longèdonn 1310/1550nm
Pèt Ensèsyon ≤0.3dB Retounen Pèt UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Reyon koube (nwayo fib) 10mm Min. Reyon koube (kab fib) 10D/5D (dinamik/estatik)
Atenuasyon nan 1310 nm 0.36 dB/km Atenuasyon nan 1550 nm 0.22 dB/km
Konte fib Duplex Dyamèt kab 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Kab Jacket LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polarite A(Tx) pou B(Rx)
Tanperati Fonksyònman -20 ~ 70 ° C Tanperati Depo -40 ~ 80 ° C

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Customized LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fibre Optique Patch kòd

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Personnalisé LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 Fibre Optique Patch kòd

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Customized Connector Kalite: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Endistri Creole Fib Optique Kab

Kab fib optik la gen endistri estanda enflamabilite jakèt PVC ak konektè fib duplex ki satisfè EIA / TIA 604-2 pou rezo kabl segondè vitès.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Ultra pèt ensèsyon | Corning fib | Redwi sansiblite pliye | Konfòme IEC, EIA/TIA

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Pèfòmans
Kwa-koupman câbles klas B yo youn ak lòt, IL la pi estab pase lòt konektè degre ak fèmen nan IL la teste ak yon kavalye mèt.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend ensansib fib
Ki fèt pou kenbe tèt ak viraj sere ak wout kabl difisil ak pèt siyal anpil mwens pase câbles fib tradisyonèl yo.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Entelijan ak serye - Fib optik Bendable

Bend ensansib fib optik kab la gen endistri estanda enflamabilite Rating PVC jakèt ak konektè fib duplex ki satisfè EIA / TIA 604-2 pou rezo kab segondè vitès.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Bend ensansib Fib

Kab BIF ka agrafe ak koube nan kwen san sakrifye pèfòmans.

10mm Minimum Bend Radius

10mm Minimòm Bend Reyon

Pèfòmans koube a amelyore itilizasyon kanal, sa ki pèmèt pi piti patiraj.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirkonya Ceramic Ferrule

Optimum IL ak RL asire transmisyon siyal ki estab, pwoteje sekirite rezo ou.

LC konektè

LC connectors

Konektè sa yo ideyal pou itilize nan aplikasyon pou gwo dansite akòz ti gwosè yo epi yo prezante yon konsepsyon rale-prèv. Yo disponib nan tou de vèsyon senp ak duplex ak yon zirkonya 1.25mm. Anplis de sa, konektè LC yo sèvi ak yon mekanis latch espesyalize yo nan lòd yo bay estabilite nan etajè mom.

Konektè SC: 

SC connectors

Konektè SC yo se konektè dekonekte ki pa optik ak yon 2.5mm pre-radiy-ed zirkonya ferrule. Yo ideyal pou patch rapid nan câbles nan etajè oswa miray ranpa akòz esign push-pull yo. Disponib nan senp ak duplex ak yon clip kenbe duplex ki kapab itilize ankò pou pèmèt koneksyon duplex.

Konektè FC: 

FC connectors

Yo prezante yon kouple fil dirab epi yo pi byen adapte pou itilize nan aplikasyon telekominikasyon yo epi sèvi ak dekonekte ki pa optik.

Konektè ST: 

ST connectors

Konektè ST oswa konektè Straight Tip fè pou sèvi ak yon koneksyon bayonèt semi-inik ak yon férule 2.5mm. ST yo se gwo konektè fib optik pou enstalasyon jaden akòz fyab yo ak rezistans. Yo disponib nan tou de senp ak duplex

Tès pèfòmans

Performance Test

Foto Pwodiksyon

Production Pictures

Foto faktori

Factory Real Pictures

  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou la a epi voye l ba nou